icon

babyporadte dobre ajpekne prve det. cižmicky pre dievcatko teraz budeme mat rok vdaka

avatar

Napríklad Liliputi. Ale záleží aj od šírky nožičky.

3. nov 2015
avatar

Ja som kupila v ccc barefootove cizmy...

4. nov 2015