icon

Akože, to ja som divná...ale tá "rozprávka" Krampus....to čo je pre boha? Pozerám to 10 min a iný horor to je 🤯😤😰😨😩

avatar

Veru hnus neda sa to kukat..😎

25. dec 2018
avatar

Veď to aj je horor ;)

25. dec 2018
avatar
jenkka
autor

@lalenka33 písali,že komédia 🤐🤔🤣

25. dec 2018
avatar

Tiež pozerám co je to za horor... Čakala som ďalšiu sladkú vianočnú capinu a zrazu toto😱

25. dec 2018
avatar

No co viem,tak to bol vdy horor a nue rozpravka,mozno tak hororova

25. dec 2018
avatar
jenkka
autor

@tamvtme sila je toto 🙊

25. dec 2018
avatar

Aj predvcerom ci kefy to bolo, sa mi este aj snival...a to som ani nedopozerala...

25. dec 2018
avatar

Je to hororová komédia vraj aj minuly rok som pozerala mne sa to páči

25. dec 2018
avatar

Tak hooror si predstavujem inac, ale ani komedia to nie je

25. dec 2018
avatar
jenkka
autor

@beky1813 no keďže ja horory nepozerám tak toto je pre mňa horor 😒

25. dec 2018
avatar

@jenkka minuly rok to dokonca davali o 20.30 vecer a tiež bolo vela ludi zhrozenych,ze to nechali pozerat deti lebo si mysleli,ze to bude klasicky vianocny gyc 🙂

25. dec 2018
avatar

@lalenka33 dnes to išlo tiež 20:30 na pluske

25. dec 2018
avatar

@olylili fakt?super program cez prázdniny

25. dec 2018