Akože, to ja som divná...ale tá "rozprávka" Krampus....to čo je pre boha? Pozerám to 10 min a iný horor to je 🤯😤😰😨😩
Veď to aj je horor ;)
25. dec 2018
Tiež pozerám co je to za horor... Čakala som ďalšiu sladkú vianočnú capinu a zrazu toto😱
25. dec 2018
No co viem,tak to bol vdy horor a nue rozpravka,mozno tak hororova
25. dec 2018
Aj predvcerom ci kefy to bolo, sa mi este aj snival...a to som ani nedopozerala...
25. dec 2018
Je to hororová komédia vraj aj minuly rok som pozerala mne sa to páči
25. dec 2018
Tak hooror si predstavujem inac, ale ani komedia to nie je
25. dec 2018
Veru hnus neda sa to kukat..😎