Baby,aké sa nosia šaty na svadbu? Nejaký link na jednoduché a krásne šaty sa nenájde? 🤔
Ako hosť?
Ja napr pracujem v Dámskom butiku a momentálne ženy pýtajú tylove sukne a body, kúpiš to úplne všade. Je to lacne a pekne 🙂
@katelina77 idem pozrieť
Skus si zadať do googla len tylova sukňa a body a uvidíš, že vyzerá to super🙂
@jenkka neviem aky mas styl ale podla mna ak mas cas a pozriet vsetky saty dlge jratke atd tak si isto vyberies pozri aj vypredaje🙂 ja odtial na svadby vzdy dobre objednam
@katelina77 tie sú super 😉 už som tam našla dvoje 😁
Ja som zástancom ze na svadbu patria dlhé šaty a nie krátke ako väščina teraz nosí. Mám jedny podľa mám kraaasne na predaj ak by ste mala záujem 🙂
Dakujem 🙈 tiež som sa do nich zamilovala ale predsalen takéto šaty sa väčšinou využijú jeden max dva krát čiže rada posuniem 🙂 aj tak nikam nechodím čiže sú iba v skrini
Lko ale ramienka alebo ako to nazvať boli zmenšovane lebo mi padali 🙂 ako na to ze nemám postavu ako modelka veľmi pekne vyzerali si myslím 😀 pekne to formuje postavu keďže od pasu idu smerom dole a mala som este taký satenovy prehoz ten tiež možem k tomu pridať keby bol záujem 🙂


Asos pozri🙂