Baby akoby ste riešili vy🤔 o týždeň máme ísť chlapovmu bratrancovi na svadbu. Ja v tom,že dar mu pekné dáme sami. Ale teraz svokra,že žiadny dar mi dávať nemáme,že ona si vráti to čo jej oni dali. Tak najprv že ok tak jej my dáme peniaze,ale nechcela. Mne to príde divné,aby sme išli 5clena rodina a nedali peniaze žiadne. Či je to normálne?
nie je, bolo by mi trapne keby ideme len tak bez nicoho.... svokra nech si robi co chce a vy tiez....
My osobne na každej svadbe sme sa "vyrovnávali" sami.. Svokra aj mama si dávali zvlášť
Vacsinou sa dava 25 na osobu aspon
A bez daru by som nesla nech si svokra vravi co chce
@loginexistuje my sme chceli dať 100,- ale zas z mojej strany všetci hovoria že je to veľa 🤔
Vrati, co dali....boze to co je?..to je rodina?...to co je za pokazeny charakter cloveka?.....ja som tak rada, ze sme svadobnu hostinu nemali...ja by som iste nieco zobrala, ked chces peniaze, tak peniaze..osobne sa mi zda za 5 ludi 100€ malo
Moji rodičia chodia dvaja na veľa svatieb a osláv, všade dávajú 100 eur. Bez ohľadu na to, že nám niekedy dali 5 clenna rodina 500 SK (sestre), čo bolo veľmi málo aj pred 13 rokmi. Oni im teraz dali 100 eur. Ja som teraz dala synovcovi 300 eur. Jeho rodičia nám neviem či niečo dali na svadbe, keďže zo strany mm sme nedostali žiadne peniaze. Neviem, či svokre dal švagor na zaplatenie niektorých vecí, každopádne sa to k nám nedostalo a ja som sa nepýtala.


Nie je...