icon

Baby,kde by sme kúpili oteplovacky a lyžiarsku bundu pre 171 CM chalaniska za rozumnú cenu? Oteplovacky keby boli červené ....neviete prosím poradiť?

avatar

mozno aj v kiku..nebyva zla kvalita a videla som,ze maju..aj ked neviem,ake velkosti...

30. dec 2018
avatar

https://www.sportisimo.sk/zimne-nohavice/#riade... jemu,mozno,uz aj panske..pri takej velkosti

30. dec 2018
avatar

Sportissimo ma výpredaje

30. dec 2018
avatar

Decathlon

30. dec 2018