icon
1 / 1
avatar

Ano cely ten teglik do vody

4. nov 2018
avatar

Cely téglik som rozpustila v 3dcl vody.

4. nov 2018
avatar

ja tak viem, ze 2dl vody a moze sa pridat aj citronová stava

4. nov 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

mne to zarobili tesne pred testami, nepila som to doma

4. nov 2018
avatar

Aj mne to robila sestrička do takeho pohára od nescafé.

4. nov 2018
avatar
jenkka
autor

@slavica77 ja som to raz píla doma sa dva krát u doktora.len si už nepamätám ako

4. nov 2018
avatar

Nech si to zarobí do cca 2,5dcl pohára. Ak da troska citronu bude to mat lepšiu chuť.

4. nov 2018
avatar

Aj mne to zarobili tesne pred testami

4. nov 2018
avatar
4. nov 2018
avatar

sestrička naprv zobrala krv, potom mi dala toto vypit a potom zase krv po hodine myslim, nikdy som to nepila doma vždy sestrička tam riedila

4. nov 2018
avatar

Presne tak ako píše sara07

4. nov 2018
avatar

Ja som to mala vypiť doma

4. nov 2018
avatar

Ja som pila raz doma 3 krat u doktora mala som tehotensku cukrovku a robila som doma do 2dl vody.

4. nov 2018
avatar

A to 4 krát tak mám 4 deti

4. nov 2018
avatar

mne to sestrička zakázala robiť doma, urobila to sama ...kvôli nejakej kauze, ale už neviem, čo to bolo

4. nov 2018