Baby, v sobotu ideme na 50tku ,bude v reštike, budem mať šaty ale veľmi sa mi k tomu čižmy nehodia .nebude to nóbl oslava,ale slušne oblečenie. V čom ísť obuta? 🤔😁
Lodicky
My sme tak boli minule, mala som kotničky a citila som sa pohodlne, aj som tancovala. Ale niektoré sa prezuvali do lodičiek
Prezula by som sa
Mala som lodičky...V aute som sa prezula,tiež sa mi čižmy k šatám nehodili...
Kĺudne choď v čižmách a tam si dáš lodičky
Ja idem v lodickach z domu, v aute nezmrznem a ten kusok prejdem.
@mady22
@natalka13
@anastazia5 len sa bojím,či nebudem sama v lodičkách 🙄
@jenkka no tak uvidiš čo.budú mať ostatné obuté. Ak čižmy,necháš si ich aj ty, a keď viaceré budú v lodičkách-tak sa prezuješ aj ty. Každopádne by som si zobrala so sebou aj lodičky a tam na mieste by som sa rozhodla v čom budem . 😊
ja se vzdy prezouvam 🙂