ja si myslím, že na pohotovosti by jej pomohli ..
fuha radšej chodte, ak nie dnes na pohotovosť zajtra k lekarovi určite, musí ju to príšerne bolieť..
Nemáš doma betadine? Ja som sa minule obarila a betadine mi veľmi pomohlo
Ja by som určite išla. Na pohotovosť. Radšej nech sa jej nato pozrie dr.
Chcelo by to ist na chirurgii, tu kozu jej odstranila a daju jej na to sterilny mastný tyl. Nesmie sa jej tam dostat infekcia ani sa nic nalepit, inak sa strhne nová koza. Daj jej na to igelit, ponožku a tak choďte
@veronikabb
@sovareda na 155tke mi povedal,že na pohotovosť, keď sa jej spravia strašne veľa pľuzgierov,alebo jej ocernie noha,alebo ju to bude bolieť neznesiteľné noha.ale už hovorí,že je to lepšie
@jihlavanka a igelit sa jej neprilepi? Alebo jej strcim nohu do sáčku? Môže byť,?
Veru radsej by som sla aby jej to vysetrili odborne skore uzdravenie prajem ☺
Na pohotovosť
@jenkka presne tak, nohu do sáčku, na to ponožku. Určitě choďte, to je popálenin 2. stupna. Som dr.
Ja somsom mala taktoby obarene koleno ked som bola mala, mama sla sospat mnou na pohotovost... toto je dost velka skareda popalenina a, neriesila by som ziadne domace recepty...
Ist na pohotovost...musi ju to strasne boliet...
Choďte ma pohotovosť
Ja som si takto obdarila ruku ....celé zápästie prsty.....utekala som na pohotovosť....tam mu to ošetrili natreli nahrubo betadinom a obviazali nejakým iným obväzom na popáleniny....že zachvilu príde úľava.....a veru mali pravdu......šup s ňou na pohotovosť
Mala si ísť hneď. Aj pekne chod. Akoze ten "tvoj" by tiež sedel doma s obarenou nohou 🤦♀️ takto nechať dieťa bože.... Prepáč ale nechápem. Určite jej to odborné ošetria, len s nou pekne chod.
urcite na pohotovost tiez som mala popalenu ruku isla som az za dva dni lekarovi a vynadali mi ze kde som bola.na zaciatku som nemala pluzgiere az na druhy den ale strasne pluzgiere.kozu nestrhavaju dole iba daju specialny mastny obvaz na popaleniny a kazde dva dni treba na prevazy chodit.
Urcite pohotovost, nohu by som nezakryvala nicim, sadut do auta a tak ist....
Toto nevypadá dobre...smer pohotovosť!
Určite ju to veľmi boli. Hneď na pohotovosť.
Pľuzgiere môžu prísť neskôr. Toto nieje sranda, treba ísť na pohotovosť odborne to osetria. Mala som tak ruku obarenu a bolesť hrozná a pľuzgiere prišli do rána.
Choďte na ošetrenie, je to nutne. V takýchto prípadoch dávame ATB, robia sa preväzy ( borova voda+ mastný tyl+aj iné kombinácie) nenechajte to tak
Na Pohotovost , dajú jej od bolesti niečo a masť na popaleniny, držím palce
Človek sa len troška popali a ako to boli a toto ma celkom dosť, radšej smer pohotovosť.
Treba pohotovosť, kožu musia odstrániť, čím neskôr pôjdete, tým horšie jazvy jej zostanú...
Na pohotovosti by mali mat vozik tak nech si potom presadne z auta na vozik
Ako tvoj chlap si mysli ze ked je 3kralov tak sa tam neordinuje?jasne ze jej skor pomozu ako doma
Ja by som šla na pohotovosť určite
Neviem odkual si ale neodkladajte to do zajtra. Smer pohotovost ist este dnes. Treba osetrit zaviazat aby nevznikla infekcia. Je to dost velka plocha a ver tomu ze zajtra to neobujes do nicoho..
Sestra tak mala, praskla jej nadoba na caj a rychlo strhala silonky. Niecim jej to osetrili. Nikto ju z pohotovosti nevyhnal. Urcite by som s tym isla.
Ahoj urcite pohotovost, musis jej to stale chladit. Mokru bavlnenu plienku treba prikladat a smer lekar. Skore uzdravenie
Určite choďte na pohotovosť, ošetria jej to,a vyhnete sa jazvám...Nôžku do deky...A zaobstarajte si domov panthenol sprej, je to najlepšia prvá pomoc pri obareninách, popáleninách, štípancoch,odreninách...máme vyskúšanie, dcérka si takto obarila rúčku...😦
Asi ste predsa šli na pohotovosť...daj vedieť, ako ste dopadli...
Tiež by som šla. Ošetria a dezinfikujú.
Och dufam, ze ste sli na pohotovost🙏🏻 T
Dufam ze ste isli ❤
@teodorusik
@zania
@fadama
@majovka2017
@koniarova
@larisa
@suve99
@mamamoni
@brendaa ďakujem Vám všetkym 😘 dali jej zatiaľ len betadine, ostrihli jej kožu a prepichli pľuzgiere, v stredu na prevaz.
..od Biory - prepáč, sekla som sa a volá sa Biomassage

no určite by jej dali niečo na to, ja by som radšej šla, nevyzerá to pekne