@jenkka snáď budúci rok 😂
Ani u nás sa to nepodarilo a to sme boli len traja.. Keď už sme sa konečne nejako dali dokopy a rýchlo pofotili, zistila som, že sú všetky rozmazane, niečo bolo s foťákom... 😀
Presne. Dnes mám šťastný deň, lebo mám aspoň fotku so starším 4-rocnym synom, odfotil nas muž. Inak takisto. Muž povie, že inokedy. Menší 3-rocny sa nechce, jeho nemám poriadne ani na momentke, lebo buď nie je dobrá fotka alebo si ma všimne, že ho chcem fotiť, a už mi chce zobrať mobil na hranie.
Prvý krát tento rok sme sa ešte neodfotili :D večera bola fakt čudná, deti protestovali proti jedlu. Kašľať na to.
Zajtra máme stretnutie širšej rodiny, budeme slušne oblečený, snáď ten jeden záber čo si každý rok dávam ako profilovku na FB urobíme :D
Ani my nemáme spoločnú, syn 2 a pol ročný neznáša keď ho niekto fotí. Hneď ako to zbadá, buď ujde alebo sa otočí 😌
Ja ich už od rána pripravujem na to, že sa budeme fotiť. Priateľ to neznáša, ale nejak ho vždy presvedčím. Aspoň mala sa fotí chvalabohu rada, je na to zvyknutá, pretože fotenie milujem.
Máme každoročnú spoločnú. Katalógova neni ani jedna😂🙈😂🙈
Dospelý vela puncu, starsia sa foti rada a mensej clovek za fotakom spieval Rolnicky, rolnicky
treba slubit kazdemu euro 😂
Ani u nás nehrozí spoločná foto😂
Ja som neurobila ani jednu foto žial nepodarilo sa...najmensia hucala stredny sa zduval no vykaslala som sa na to
Ja celkovo keď chcem staršieho syna odfotit na pamiatku do albumu tak nehrozí, vymýšľa a keď náhodou tak som rada, zato ma ale pripomienky, že skoro na všetkých foto je mladší syn a kde je on? Pubertak
Urob to jednoducho-od rana prizvukuj, ze darceky sa rozbaluju az po spolocnej foto...snad 3-4 cvaknutia fotakom potom vydrzia.Ja som si tak svojich doma vycvicila.Sice vzdy trochu zaprotestuju, ale v pekne zapozuju a huraaaa-ide sa na darceky 😉


ja fotim len momentky.. neznasam napozovane fotky