Sme pozvaní na 50tku manzelovmu bratrancovi a jeho priateľke. Miesto dezertu,kvetov a fľašky som sa rozhodla ,že im dáme na pamiatku takú kazedu s medovníkmi spravené ich hobby, to má vyjde na 25-30,- otázka znie,koľko ešte dať do obálky? 🤔
nedávaj peniaze.... na 50ku a bratrancovi sa mi to vobec nehodi....
14. jan 2019
peniaze sa hodia skôr na svadbu.... daj skôr nejakú poukážku napr na pobyt, masáž, kurz....
14. jan 2019
jenkka
autor15. jan 2019

Myslim ze sa to odvija od financnej situacie, ale ja osobne by som peniazky nedala,skor nejaku poukazku na nieco.