Ahoj Mamicky, boli ste niektore teraz v Chorvatsku - ako to tam vyzera - Istria, Medulin. Vela ludi? Malo?
Makarska - menej ľudí ako po iné roky ale prázdne to nie je
https://spis.korzar.sme.sk/c/22457519/v-tatrach...
30. júl 2020
My š. Boli pri Makarskej , Tucepi, jun... ako na prazdnom opustenom ostrove. Co viem, Istria plna ludi.
30. júl 2020
Ahoj, všade preplnene , hlavne Istria má najviac turistov teraz