Dobry vecer mamicky, nevedeli by ste mi poradit co to moze byt a co by na to bolo dobre. Dcerka to ma nazadnej strane stehna.
jenny
autor
24. júl 2020
Podľa fotky sa to ťažko odhaduje ale môžu to byť molusky, treba ísť ku kožnej.
25. júl 2020
Dobry vecer mamicky, nevedeli by ste mi poradit co to moze byt a co by na to bolo dobre. Dcerka to ma nazadnej strane stehna.

Podľa fotky sa to ťažko odhaduje ale môžu to byť molusky, treba ísť ku kožnej.