Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  jennyska
  22. mar 2020    
  ** Chystáme VIDEO ROZHOVOR s porodní asistentkou Pavlou Kasparkovou **

  Paní Pavla je porodní asistentkou už několik let a připravuje a doprovází těhotné ženy na cestě za úspěšným porodem. Situace v českých porodnicích se kvůli stavu nouze změnila a cítíme, že maminky mohou mít spoustu otázek právě na fungování porodnic, průběh porodu, porod bez doprovodu, porod v karanténě atd. Proto, máte-li jakékoli otázky o porodu v porodnicích v současné době, pište nám je do komentářů a my je v rozhovoru velmi rádi Pavle položíme.

  Držíme Vám palce a přejeme Vám jen krásné dny! ❤

   Ake techniky, aktivity pri prvej dobe porodnej odporucate, aby sa podporil prirodzeny porod, ked bol prvy porod sekciou? Samozrejmostou je co najmenej zasahov, medikamentov a pokoj... Dakujem.

   22. mar 2020

   Porod doma s porodnou asistentkou..je ok?a hlavne v tejto situacii korona virusu?Alebo lepsie v nemocnici?Dakujem 🌸

   22. mar 2020

   pokial musi zena odrodit s ruskom. mate nejake tipy ako takto zvladnut porod ? nejake finty na dychanie atd.?

   23. mar 2020

   viem ze emocne zle znasam fyzicku bolest. ako sa vyrovnat s emocnymi dopadni fyzickej bolesti?

   23. mar 2020

   je mozne ze kvoli corona virusu bude zakaz sprevadzajucej osoby pri porode ako najlepsie zvladnut komunikovat svoje potreby ked som sama?

   23. mar 2020

   moj najvacsi strach je ze pri tlaceni z dovodu nevyspatia hladu vycerpania nedostatku vzduchu kvoli ruske stratim vedomie a babo sa zasekne/pridusi v porodnych cestach ako opatrenia viem ohladom tohto strachu urobit?

   23. mar 2020

   Vzhľadom na to, že predporodna príprava nie je v tomto období možná, máte pre prvorodičky nejaké rady/tipy, ktoré pomôžu pri pôrode a ktoré by sa inak dozvedeli na príprave pred pôrodom?

   23. mar 2020

   Ja by som sa chcela opýtať, aké polohy sú vhodne v prvej dobe pôrodnej aby babatko dobre zostupovalo a došlo k správnej rotácii? Pri prvom porod skončil vakuumextraktorom kvôli abnormálnej rotácii, da sa tomu predísť? Ďakujem 🙂

   23. mar 2020

   Ako dychat v rusku pocas kontrakcii a samotneho porodu ? Ako sa zmierit s tym, ze manzel nebude moct byt pri porode kvoli pandemii ?

   23. mar 2020