icon

Halloween neřeším, ctím si naše klasické a tradiční Dušičky, ale ráda se na povedené dýně koukám a vnímám jako hezký nápad na podzimní tvoření s dětmi nebo bez 🙂 A tyto mě dnes opravdu pobavili a vykouzlily úsměv na rtech 🙂

avatar

super🙂

14. okt 2024
avatar

My sme dnes do škôlky odniesli takéto " strašidlo ".

14. okt 2024
avatar

S temperkami sa maľuje tá tekvica?

15. okt 2024
avatar

@1katkas akrylové z Tedi sme použili.

15. okt 2024
avatar

zaujímavý nápad 🙂

15. okt 2024