Ovsánek - Lidl
Ahojte. Kupovala jsem ještě cca 3-4 měsíce zpět tento Ovsánek v Lidlu, různé příchutě, různě na SK, ale už ho tam déle nemají. Prodavačka mi nebyla schopna říct, jestli ještě někdy bude nebo ne... nevěděla ani o jaký produkt jde. Chutnal skvěle a složení bylo taky fajn.
Víte někdo, jak to s ním je?
Aktuálně mají jen kokosové a to tedy není má šálka kávy :(
Děkuji Vám 🙂
Tak predavacky neovplivnuju co im pride u nas sa tiez vela ludi pyta ci nam este pride zial neviem ani ja kedze nam to posiela automat my to neobjednavame
Nemyslim to v zlom 🙂
Ja som ho dávnejšie videla v Kauflande, u nas v lidli som ho nezahliadla..a predavačka naozaj netuší co bude v akcii alebo aká novinka... tiež to zisti az ked to príde alebo ked to vidi v letáku 🙂
V Kauflande majú Ovsanek
Tiež kupujem v Kauflande. Majú rôzne príchute
Děkuji Vám všem za pomoc! Do Kauflandu chodíme taky, tak kouknu 🙂

Pripnem sa ak môžem, syn je bezmliecny a ten kokosový nechutí ani jemu... Tento sme ešte ani nevideli