Ahojte, existuje prosím niečo ako pohlcovač prachu do domácnosti?
Ja mam jedine difuzer ale ten viem že len zvlhčuje a vonia. Prachu mame neskutočne veľa pretože máme v izbe krb
uz by sme to mali vsetky.. skor ako susicky a umyvacky 😁
Čistička vzduchu narobí veľké zázraky ... a na prach vysávanie. U nás každý deň ide robotický. Každučký deň
Roomba 🤪 a sušička
Cisticka vzduchu
Čistička vzduchu, napr. Ionicare
@jessska na toto som sa pýtala vlastnícok čističky vzduchu, či si všimli žeby aj eliminovalo prach. Tiež máme krb a prachu strašne. Som myslela, že by to pomohlo.
Plus na trhu ich je opäť neúrekom, že netuším ani, ktorý prístroj, značku vybrať 🤭
@lucindamax mas pocit ze mas viac prachu ked kuris krbom? Lebo my mame zavrety-kurime denne cca 50% tepla je z krbu,25%slnko a 25% plyn-spalime v zime viac ako kubik dreva a co sa prachu tyka tak ziadny rozdiel.
Akurát som vravela mužovi, včera som vysávala a zmývala podlahu a dnes opäť prach po zemi 😖
@jonki no záleží aj aký máte krb, ja takú piecku a teda v lete keď ním nekúrim, je toho prachu menej.
@lucindamax neviem ako sa to vola-asi tiez kozubova piecka-samostojna len rura do komina.
Ja mam v pohari nasypanu celu kavu a do stredu som dala palit sviecku...kava pohlcuje pachy
Čistička vzduchu.. o pohlcovaci neviem teda.. my mame sušičku pradla plus čističku vzduchu a prachu mame ozaj minimum