Ahojte. Otázka na tých čo používajú difuzer. Môžem do konkrétneho difuzer ktorý nieje značky doterra dat aj doterra kvapky? A ďalšia otázka, pridávajte do voči ešte niečo iné okrem kvapiek aby bol dobrý vzduch?
Tiež mám inú značku difuzera a dávam dottera olej 🙂
Baby a aké oleje používate? Ja mám zatiaľ len pomaranč a citrón, že ktoré nie sú moc silné a sladké
Najcastejsie tam davam air z doterry ked su deti chore spolu s on guardom. Pre seba balance, ked mi z nich prepina 😂 na bezne dni wild orange. To je moja srdcovka
Ešte by som mala takú pod otázočku. Mam difuzer konkrétne Ariasana. V informáciách na stránke je písané že sa dá nastaviť sila na slabšiu a silnejšiu. V pribalovom letáku som však nenasla ako. Neviete niekto ako sa to prepína? 😂 Viem ho zapnúť, zmeniť farbu aj trvanie ale silu teda zapnúť neviem 😂
olej ako olej, kazda znacka difuzerov predsa nevyraba svoje oleje.


Do hociakeho difuzera hociaky esencialny olej. Ja mam 2 difuzery, jeden doterra a druhy z lidla, do oboch davam doterra eo. Okrem kvapiek sa tam dava aj voda