Baby predplatila som si HBO GO. Poraďte, do ktorého seriálu sa pustiť? Ktorý je pre vás naj?
Sedmilharky - za mňa top seriál s top obsadením
Bezvedomi - česká produkcia HBO, 6 epizód
Katarina Velka - s Hellen Mirren
Mesto na kopci - ak máš rada klasické krimi
Černobyl
Sluzobnica TOP
Cernobyl, Sluzobnica, The Outsider, je toho vela
Mladý Pápež, Služobnica, Babylon Berlín, Gomora, Victorie, Hospoda Jamajka,Borgiové ,
ja teraz idem na mladom pápežovi a ako gomoru som pozerala 2x, to som mala problém vypnut naštastie som bola chorá 😂
je HBO GO lepsie ako netflix? twraz mame zadarmo netflix, namotali sme sa s muzom na seril YOU, ale uz len 2 diely nam zostli...tak ci je nieco zaujimave na HBO? tie Sedmilharky som uz zazrela niekde, ze je to dobre
@poisonblu na HBo go je vsetko v cestone, minimalne titulkyy netflix ma titulky tak na 10% v cestine.
@jupitershop skusime teda dalsi mesiac HBO GO
Nájdi si ma v Paríži, Castle rock