Ale veď ešte dnes neboli zverejnené nové prípady
Ano kaZdy kto ma koronu a exne dava sa to ze mrtvy .... No pelle to chcel ututlat
V tej aplikácií zostaň zdravý ukazuje myslím vyše 10
V prvom je celkovy pocet, v druhom nový, a v tretom celkove umrtia, a stvrty nove umrtie...nie?
O 15.40 ma Matovic prejav, podla mna vyhlasi, kolki pribudli
na tejto stránke v tom občas majú chaos a potom dodatočne upravujú, treba si počkať 🙂
Niekedy to ukazuje zle. Aj minule bolo +2. To neznamená, že to je celkové
Jeden... jasné, budeme im veriť 😁
No jedna nová je len u nás v meste dnes, takže určite to bude viac..
Včera či kedy ukazovalo +2 a potom vyhlásili viac , toto nebude konečne číslo . Ale bodaj by 🙏🏽
125 vzoriek čaká na výsledok.
146
@solinkarka odkiaľ to máš? Ak z tej aplikácie, tak to ukazovalo zle
Najhoršie sú tie talianske stĺpce na konci dňa 😒 to je hotová katastrofa 😒😒😒
polsko včera malo 5 a dnes zasa 5 a jedna mlada polka zomrela takže malo byt 6,to je zle spočitane
Tiez som pozerala ,ze na Sk.zatial jeden,ale vecer bude isto.viac
41
@miusa00
@solinkarka to kde?
@natt750 od Matoviča
@lucinkab áno, aj u nás je taký prípad, že sanitar bol v kontakte s mužom, čo je pozitívny a stále čakajú kým celú posádku sanitky o testujú, už je to 5 dni
@jessennykvet ano a takto to potom vyzera



jeden vylieceny. ten prvy z kostolista je uz v domacej liecbe