Tie čo máte HBO GO, už dva dni sa snažím spustiť seriál outsider a neide mi to. Posledné dve časti mi chýbajú popozerať. Inak všetko ostatné ide. Ide vám to? Ja už nechápem.
Mne vsetko funguje. Na mobile aj v pc. Tiez akurat pozeram Outsider 😂
23. mar 2020
Aj ja to pozeram,len ma na tom vytáča,ze je to natocene strasne tmave,nic tam poriadne nevidím 😁😬
23. mar 2020
@labelo 😂😂 suhlasim 😂 dnes som pozerala cwz mobil a pritom varila, nic som nevidela 😀 vkuse som to skusala z roznych uhlov, este ze to je v cestine 👍🏻
23. mar 2020
9,10 idu spustit v pohode