Ahojte,
tie čo šijete: pozývam Vás do skupiny Úpletko. Práve tam prebieha predobjednávka krásnych digi úpletov 😉
Aj ja by som sa rada pridala
7. sep 2017
Siete znamená šijete? 😉
7. sep 2017
jk86
autorliborko1412 a arilib poslala som Vám pozvánku. Len som to najskôr robila cez telefó a nejako mi to robilo problémy. Tak ak Vám to prišlo viackrát, tak sa ospravedlňujem
7. sep 2017
nejde pridat link?? lebo v skupinach ju nemozem alebo neviem najst 🙂