#hudba Toto ste už počuli? Veľmi pekné
Áno dnes som si ju pustila už asi 20x 🤦😂🤷
7. okt 2021
Refren opakujuci sa dokola
7. okt 2021
Prvýkrát ju počujem spievať po slovensky.
Pekná pieseň ale ako píše
@0kristina0 refrén stále dookola
7. okt 2021
juliaailuj1
autorTo hej refrén stále, ale zatiaľ mi nevadí 😄
8. okt 2021
Veľmi pekná 😊