ahojte neviete ci je daka skupina o um.mliekach v akcii? :d dakujem
Je na androide appl. 20deka. Tam sa dá nahodiť tovar a nájdeš si najlepšiu cenu. 😉
18. mar 2017
ahojte neviete ci je daka skupina o um.mliekach v akcii? :d dakujem
Je na androide appl. 20deka. Tam sa dá nahodiť tovar a nájdeš si najlepšiu cenu. 😉
Podľa toho ktoré hľadáš. Je aj hipp aj Nutrilon skupinka 🙂