Ahojte. Syn 8 ročný celý deň odrhuje,ráno malo a v noci vôbec , lieky na alergiu ma,teraz by nemal mať problémy, začalo to cca 4 mesiace dozadu po chorobe. Je to na nervy, pri futbale aj každých 10 sekúnd. Tvrdí že mu zateká ale sople nemá. Plánujeme dr,ale nestretli ste sa s tým niekto.dik 🙄
Môj toto robil pri pľúcnych chlamydiach
Moja mala tík a vtedy to robila 😄
@biglovemom mal aj mladší 5 ročný a prestal ale toto on tvrdí že ho niečo dráždi alebo má zatečene hrdlo
Môj to robil 8 týždňov vkuse ja už som bola psychicky zrútena ..nakoniec nám to robil reflux....
Nič iné, len dlhodobo odrhanie. Dýchanie čisté. Tak som poprosila o testy z krvi na pľúcne chlamýdie a mikoplazmy a tie chlam. mu vyšli hraničné. ATB sa na to predpisujú veľmi silné tak som ich odmietla a liečila "po domacky"
Nemá alergiu na roztoče? Astmu?