Nemáte niekto skúsenosť ,syn už ma 12 dní teploty ,raz vysoké inokedy nižšie. Pije,papa po menej,ma sople ,trochu kašeľ, vybral atb a žiadna zmena.dnes sme boli u Dr a nikde sme sa nepohli, vzala moc,crp 12, rtg pľúc ešte nemáme výsledky.ale už som vyčerpaná a malý pochudnuty🙄
@beruska1108 aj keď nieje zapal z krvi, pýtala som vziať krv, a nevzala.a že keď boli chlamýdie tak tie atb ich znicili
@juliankah a to akože Dr je spokojná s tým ze dieťa 12 dní teplotu je a ďalej to nerieši? Mala vziať aj výter na tom by som trvala
@beruska1108 z hrdla a nosa? Ze netreba že dýchanie čisté a aj hrdlo a ze snáď sa to už prelomi a dostali sme isoprinosine.no ja už tiež som nahnevaná.neviem ako to riesit
@juliankah hm zvláštny prístup. Ved ma sople tak niečo tam musí byť podľa mňa zo soplov je kašeľ a teploty tak dlho to nieje dobre tiež 🤔. Moja mala raz 6 dní v kuse teploty crp nízke moc čistky ale nekaslala a nemala sopeľ a Dr povedala ze dáva tomu ešte dva dni ak to neprejde tak smer nemocnica..
@beruska1108 no aj ja som už čakala.ze nás pošle a nic
@juliankah a akú má teplotu?
@beruska1108 už raz bol 20 hodín bez liekov. A na večer 38,5, dám mu lieky a klesne a aj zimnica. Držíme sa do tých 38,5 teraz max. 2 krát,3 krát za den lieky
@juliankah to je celkom vysoká.. Možno by som šla na pohotovost. Bude tam iná Dr a posúdi co ďalej
Ta súčasná chrípka je fakt hrozná. Už som tu čítala, že mali teploty 2 týždne vkuse. Keď ste dostali Isoprinosine, dala by som tomu pár dni, nech sa telo trichu spamätá. A ak nie, tsk fskt nemocnica…
No chcela som počkať do piatku ale zas sviatok a na pohotovosť je zbytocne ísť tam ani crp ani krv nám nevzali,na slepo dali atb a cau
Treba zobrať výter krv môžu to byť chlamýdie alebo vírusov zápal pľúc. Prvé atb mohli byť nesprávne nasadené