ženy kedysi ako študentka som nosila okuliare ale sú už out čo sa vzhľadu týka a teraz ....chcem si kúpiť nové.co je in,netuším čo sa nosí ani čo mi pristane.foto poteší.dakujem 😘
Skor pohladaj dobru optiku a tam ti poradia.
A doplním,nie tak rám,ale sklá sú dôležité.
Pýtala si sa to doobeda a odpovedali ti to isté navštíviť optiku
@liz_lemon uz sú čierne rámy trošku na ústupe.
Nie každému sa čierne rámy hodia. V optike Ti poradia a môžeš si aj rámy odskúšať.
@terezka1947 ja mam teraz prvykrat okuliare, a vsade mali vacsinou cierne, tiez som ich chcela, ale nakoniec mam fialove, a to fialovu farbu nemam rada 😂
@liz_lemon naozaj je čierna na ústupe. Ale tu ešte pretrváva tento trend.
Na druhej strane,trend môže byť akýkoľvek,základ je,aby rám sedel tej konkrétnej tvári.
A ešte dolezitejsie je,ako píšu baby vyššie,nájsť kvalitného optika a doplatiť si nie super značkový rám,sklá akékoľvek,ale práve skla si nechať poradiť kvalitné.
😂 ved musis skusat 😂😂😂
Musis vyskusat jednoznačne. Ja mam uz vyse roka tieto a som max spokojna. Krátko nato som si dala spraviť aj slnecne dioptricke a nedam dopustit 🙏
@juliankah no len tebe nemusia sedieť. A keď máš napr.vyssie dpt,no neviem,neviem,či by ti to skúsený optik odporučil.

je jedno, co leti, dolezite je, ake sa ti hodia k tvari, treba ist pozriet optiky, a skusat, ale teraz su in cierne ramy