2. IUI vyšlo 🙂))) som v 13. týždni
pripajam sa....vsetko dobre...🙂
8. sep 2010
juliet2812
autorďakujeme 🙂
8. sep 2010
pripájam sa!! všetko dobréé!! 🙂)
8. sep 2010
jeeejj..tesime sa s tebou🙂 hlavne teraz oddychuj, aby bolo babatko v brusku spokojne🙂..
8. sep 2010
drzim palce a gratulujeemmmm :D
8. sep 2010
juuuj super 🙂 GRATULUJEM!!!!!!!!!!držkajte sa 😉