aby....eka termosky so sosáčikom mate pripravené pre vase dieta na zimu???
radsej by som bola za niečo nerezove ako umelohmotne alebo hlinikove....
dakujem za odpovede
Zvladli sme dve zimy bez toho 😀 ... ked tak klasicku termosku, ale ani to moc nie
@jankacaa nepytali si vonku piť?
presne takú istú ako min. zimu.. síce so slamkou, ale nerez a čaj vydrží dlho teplý,možnosť dokúpiť náhradné slamky, a pri mojom ničitelovi nezničiteľná.. z. tescoma
Eco vessel
@jullytibor prvu zimu mala 3 mesiace, takze nie a druhu o rok viac, a to sme nechodili tak dlho, aby pytala a ked som sla napr k doktorovi, tak do flasky studenu vodu a do klasickej termosky vriacu a zmiesala, aby to bolo ok. Ale dcera doteraz pije cistu vodu
ja mam uz X rokov od Thermos so slamkou, a nielen v zime ale celorocne
Tuto z orionu za 10e ma sosacik vraj udrzi teple 12hod nevylieva sa rozne vzory ... najdi na nete termoplechovka
@jankacaa aj moja mala prvu zimu 2 mesiace. Cize MM pila....minulu zimu mala rok a 2 mesiace čiže MM pila...ale tuto zimu uz asi nieco ine potrebujem
@kajam videla som ...to je asi hlinikova...taku nechcem....ale dakujem
@moni ktoru mas??? tu mensiu alebo tu vacsiu?
@jullytibor podobnu len iny dizajn
http://www.m-shop.sk/m-shop/eshop/43-1-Thermos/...
@moni aha čiže tuvacsiu...diky
@moni objednana 🙂
dakujem baby...už som si vybrala aj objednala
@jullytibor ja som kojila, mne nic nepila do min pol roka a aj potom len s biedou par hltou. Ta termoska s tym sosacikom vyzera super, co ti baby radia 🙂

tiez by ma to zaujimalo🙂