Ahojte,poradte masku na rozstiepene konceky vlasov.Najlepsie ,co kupim v dm drogerie.Dakujem
Suhlasim, rozstiepene konce odstrihnut a celkovo zacat vlasy vyzivovat. Kvalitnym samponom, kondicionerom a maskou. A ja vrelo odporucam, po umyti, este na uterakom vysusene vlasy na konceky naniest arganovy olej. Vlasy rozdel na dve polovice, do dlani si rozotri kvapku oleja a natri konce vlasov. Na kazdu polovicu staci kvapka oleja, viac nie, budu mastne. Prestan pouzivat zehlicku, nech je akakolvek super.
K18. Ale nekupis v DM. A vlasy zocelí. Aj tie rozštiepené
@mamamasama maju tuto značku v DM. kupujem to
na už rozštiepene končeky jedine nožnice. dobuducna sa tomu vies vyvarovat. ja uz vlasy vobec nezehlim. nefenujem. po každom umyti davam na končeky olej a rozštiepene už vobec nemavam a to sa chodim strihat 1-2 x do roka
Tiez som za arganovy olej,mam rozstiepene a suche konce ako chemlon,lenze velmi mi je luto to ostrihnut a ked si dam ten olej,tak su take maksie a na pocit zdravsie. Tiez som sa poucila,uz ziadna zehlicka kulma, farbim si len korienky.
Radšej kratšie ale zdravšie vlasy, ako slamu na hlave. Určite to bude vyzerať lepšie, ak sa dáš ostrihať a budeš a starať o vlasy ako keď budeš mať nasilu dlhé zničené vlasy.
Noznice vsetko ostatne vyhodene peniaze, vlasy ty nezcely ani produkt za 200 eur
Podstrihnute uz mam,ale zehlim ich,davam si aj ochranu-sprej pred zehlenim.Len som im chcela trochu pomoct
@beababy K18 maju v DM? Bezoplachovu masku. 🤣🤣🤣No rozosmiala si ma strasne.
@mamamasama prepac označila som nespravnu osobu. ja som myslela ze ta fotka vyššie patri k tvojmu komentaru. ale som rada že som ta pobavila

na rozštiepené končeky pomôžu jedine nožnice, žiadna maska nie je tak zázračná, že by ich scelila naspäť