Myslim,ze to moze byt koli vzduchovej bubline v ceste. A stalo sa mi to ked som piekla s ventilatorom tusim.
10. máj 2017
zle rozmiesany prasok do peciva, mbe toto obcas urobi pri bublanine. Ked vidim, ze sa to v strede dviha, popicham spajdlou a ono to splasne. Korpus zrez zvrchu a bude pouzitelny v pohode.
10. máj 2017
vela prasku do peciva a vysoka teplota
10. máj 2017
Vysoka teplota
10. máj 2017

Vysoká teplota pečenia. Keď to zrežeš, tak môžeš z toho urobiť cake pops.