Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  kaculiatko88
  6. dec 2017    Čítané 225x

  Moje testovanie kozmeniky francúzkej značky NUANCE

  Na začiatok sa chcem veľmi pekne poďakovať Modrému koníkovi za príležitosť otestovať kozmetiku francúzskej značky NUANCE. 

  Testovací balíček obsahoval zlatú masku Nuance a micelárnu vodu Nuance pre normálnu a zmiešanú pleť.  Prvý dojem bol úžasný. Obaly produktov pôsobia luxusne, čo lahodilo hlavne očiam. Po otvorení táto kozmetika ulahodila aj môjmu čuchu. Krásna, príjemná a jemná vôňa. 

  Micelárna voda


  Micelárnu vodu som používala dvakrát denne, ráno a večer. Make up používam skôr len príležitostne. Micelárna voda ma dobrý dávkovač, s ktorým sa jednoducho nastriekala na vatový tampón. Na obale je pekne a zrozumiteľne napísaný návod na aplikáciu. Použila som asi 2 vatové tampóny na kompletné vyčistenie pletí na tvári a krku. Pleť bola jemná na dotyk a hlbkovo vyčistená od nečistôt. Mne osobne by vyhovovalo po uschnutí vody na tvári použiť aj krém. V konečnom dôsledku som veľmi spokojná s touto micelárnou vodou a ostáva v mojej kúpeľni. 

  Zlatá maska

  Zlatá maska má mať liftingový effekt a je určená skôr pre vekovú kategóriu 35+. Masku som používala jedenkrát v týždni. Naniesla som si ju na vyčistenú tvár micelárnou vodou Nuance. Konzistencia je jemná a ľahká. Postačí veľmi málo masky na pokrytie celej tváre a krku. Takže balenie nejaký ten čas vydrží. Po umytí pleť bola hladká a jemná na dotyk. Iba jedno negatívum má táto maska, na obale ani na pribalovom letáku nebolo napísaný spôsob aplikácie a časový interval. Kedže nemám ešte vrásky tak účinnok neviem presne popísať.