Co zajtra variť?niečo rýchle co sa da za cca 20min zmaknut :D
Zabudla som dopísať. Spizy😇
Spagety
Granadir 😉
Kurací perkel, Čina z kur. mäsa
bryndzové halušky,halušky so syrokremom,plnený vyprážany syr,fliačky s tvarohom na slano,rezance s makom,palacinky ,pivové klobásky v rure...čoo,len chceš 😀
@miskakyska ten plneny syr prosím ako robis
Spenat, zemiak, vajco
u nas je naj rychlovka
osmazis cibulku na oliv oleji pridas cesnak, konzervu krajsnych rajcin povaris pridas preglaceny cesnak bazalku a sol ( mozes aj jeden hovadzi bujon) povaris a sup na spagety a na to parmezan. za 10 min mas obed ;)
@lubica285 syr väčších rozmerov,odkrojím hrubší plat a naplním čo chladnička dá 😀 šampiony,syr črievko,salámu...čo kto ľúbi...že vraj bačovský syr sa to volá 🙂
@miskakyska uz som to jedla v reštaurácii ale nikdy ma nenapadlo ze ako to mozu plnit🙈 ďakujem ❤️
@lubica285 aj ja dakujem😘
Ja teraz ficim na karfiole- rozdelila som si ho nás malé Ružička, trosku som ho predvarila, potom som ho dala do sáčku, poliala olejom, pridala nastruhany syr a strúhankou... dala piecť tak na 30-40 min mnaaaam. Rýchlovka a nie je smrad z vyprážania ☺️
Zabudla som dodať, že v tom sacku to dobre poprevracať, nech sa to prilepí
Rizoto
Ja idem urobit sunkovo-syrove v cesticku a zemiaky dám piect. Je to celkom rychle