Ahojte všetci neviete mi poradiť neake meno pre dievčatko ?
Rebeka 🙂
7. okt 2016
Ja som chcela Elišku ale narodil sa chlapček 😀
7. okt 2016
Natlka, Nelka, Mia, Sara, Dominika, Tamarka, Laura, Timea
7. okt 2016
Mne este Lara sa lubi velmi 🙂
7. okt 2016
kajusaa26
autorĎakujem ...🙂 ale mam uz 3 deti s americkými menami nebude blbe ked bude mat dievčatko slovenské meno??
7. okt 2016
Barborka...?💝😀
7. okt 2016
Moja známa (američanka) má dievčatká, ktoré sa volajú Alison a Morgan.
7. okt 2016
Ja mam seternice, americanky, matka americanka a mena maju, Monica, Marlen, Margit
7. okt 2016
Ja mam Alzbetu a Hanu...anglicke varianty su tiez velmi pekne 🙂
7. okt 2016
Ja som chcela Ellie, ale bude chlapec....tak ho posuvam 😀
7. okt 2016
Ja mam Hanku, paci sa mi Eliska, Dorotka, Gretka.
7. okt 2016
Natalka , gretka ,ema mme sa tieto pacia
7. okt 2016
Ved kalendar a net je plno diev.mien,ja mam napr.Tamarku,pači sa mi aj Adelka