icon

Ahojte všetci neviete mi poradiť neake meno pre dievčatko ?

avatar

Ved kalendar a net je plno diev.mien,ja mam napr.Tamarku,pači sa mi aj Adelka

7. okt 2016
avatar

Rebeka 🙂

7. okt 2016
avatar

Ja som chcela Elišku ale narodil sa chlapček 😀

7. okt 2016
avatar

Natlka, Nelka, Mia, Sara, Dominika, Tamarka, Laura, Timea

7. okt 2016
avatar

Mne este Lara sa lubi velmi 🙂

7. okt 2016
avatar

Ďakujem ...🙂 ale mam uz 3 deti s americkými menami nebude blbe ked bude mat dievčatko slovenské meno??

7. okt 2016
avatar

Barborka...?💝😀

7. okt 2016
avatar

Moja známa (američanka) má dievčatká, ktoré sa volajú Alison a Morgan.

7. okt 2016
avatar

Ja mam seternice, americanky, matka americanka a mena maju, Monica, Marlen, Margit

7. okt 2016
avatar

Ja mam Alzbetu a Hanu...anglicke varianty su tiez velmi pekne 🙂

7. okt 2016
avatar

Ja som chcela Ellie, ale bude chlapec....tak ho posuvam 😀

7. okt 2016
avatar

Ja mam Hanku, paci sa mi Eliska, Dorotka, Gretka.

7. okt 2016
avatar

Natalka , gretka ,ema mme sa tieto pacia

7. okt 2016