icon

Zienky co mate najlepsie overene na šatove mole? Ako sa ich zbavit?dakujem

avatar

Všetko vytriediť, vyprať, ja som tým pasovala v zime ja som vtedy dala všetko na balkón na týždeň. Kúpila som tie domčeky na lepenie kam sa nalepia, ptm také drievko to som všade dala 2 ks do každej skrine na každú poličku a aj tie papieriky proti moliam. Dala som aj staré papierové noviny do skríň ten zápach že vraj tiež nemajú radi. A na posteľné prádlo som kúpila z shein malé 50x60 a 70x60 velke fólie z ktorých sa dá vytlačiť vzduch. Teraz mám pokoj som zvedavá ako bude . Držím palce jaj a na okna som dala sieťky a často vetrám skrine čiže otvorím okno aj skrine a skrine som samozrejme vyumila s octovou vodou a dez.prostriedkom. Na mole existuje sprej kt je zdr nezávadný a môže sa nastriekať na odev. Ten som ešte zatiaľ neobjednala

12. máj 2026