Prosím vás, ak niekomu vyplnovali zubne kanaliky resp. korene v mŕtvom zube, koľko dní trvá bolesť? Resp. je normálne, keď to boli? Dnes mi to robili a teraz ma to bolí. Dala som si jeden ibalgin. Ďakujem
Kolko stoji na sk riesenie kanalika?
Mna to vzdy boli cca 3dni
Teraz ma napadlo ze som minule citala neviem ci to neboli aj 5 dni pozri na nete
Mne robili nedavno a vobec ma to nebolelo a ani neboli
No mna to potom bolelo este par dni... aj teraz ma to boli pri zmene pocasia alebo niekedy, ked zahryznem 😕. Zalezi od toho, preco Ti to robil a ci si uz prisla s bolestami k nemu. Ja som prisla k nemu s prisernymi bolestami, kvoli ktorym som nepila, nejedla, nespala a bola to gangrena 😕. Si clovek vytrpi s tymi zubami 😏
Mna to vobec nebolelo ani pri ukone.Dr. mi pivedal,ze keby su zuby zive,inaksie by som mu tam skakala.Ale ze pri odumretych zuboch nemam co citit
Max 3dni
Mne zubar povedal ze ro nesmie boliet ked bude boliet mám hned prist tak neviem mala som to asi týždeň take citlive az bolestive ale preslo nesla som zas k nemu moj strach zo zubara bol silnejsi ☹
Robili mi..dva zuby...jeden v pohode nic nebolelo...ale druhy bol v dost zlom stave a tam ma upozornil ze taky tyzden to bude citlive..a aj bolo...ale o tyzden preslo.
Velmi skoro ho plnil a nedolieceny,ak bolest neustupi,pojde von cely
Ja chodim kazdy tyzden. Momentalne mam 2 zuby v takom stave,ze uz ani zubarka nevie co s tym. Mervy vytahovala uz asi pred 3 tyzdnami a mna stale 1 kanalik boli. Predvcerom mi tam dala este nejaku umrtvujucu vlozku a boli ma to velmi na dotyk.inak nie. Druhy zub (vedla) mi nevie poriadne vyvrtat lebo aj napriek 2 injekciam ma to strasne bolelo. Tiez mi tam dala umrrvujucu vlozku a ziadna zmena. Vybrala som 2 atb. Rtg je v poriadku
Kľudne aj týždeň to môže bolieť . Je to hlboké a každý reaguje inak. Mňa pobolieval zub mesiac. Vyhýbajte sa horucemu a studenému. Ono to prejde. Okolie zuba hlavne pod koreňom je citlivé teraz.
@dominikakoll Ďakujem,
@luslus Držím týždeň
@lucinka Ďakujem, aspoň tyzden to musím vydržať, idem so synom na op tento
@petrailavska presne , aj ja mám panický strach zo zubára
@mirro Ďakujem, som si myslela, že to bolieť nemá, keďže je to mŕtvy zub
@jurio presne, to som si aj ja myslela, že to bolieť nemá
@elenita na dovolenke sme museli ísť na pohotovosť, kde mi z toho ťahal nerv a nechal
@skorom ja som neplatila nic
@baculka77 Ďakujem, robila mi to bez injekcie, môže byť, že má toboli z toho, ako sa mi tam "vrtala" s nejakou ihlou
@luslus držím palce, nie týždeň, telefón si píše, či chce
@kalerabka99 dakujem.ja mam tiez panicky strach zubar9v. Cca pred 2 tyzdnami jej hovorim,ze ja uz sa tak strasne bojim.a ona ze ved nemam coho,ze horsie to uz nebude. A bolo. Chcela by som ist este k nejakemu zubarovi co ma mikroskop.ale to je strasne drahe. Ja byvam v rakusku. Momentalne u mojej neplatim nic.ani za bielu plombu.ale inde by som nechala minimalne 1 vyplatu. Velmi chcem aby sa to vyliecilo ale zaroven nemam na to tolko penazi
@luslus presne, ja bývam v pk, ale zubarku mám 200km. Ale radšej budem cestovať, ako nechať celú rodičovskú u zubára. Držím palce 👍
@kalerabka99 tak ako zubok je to lepsie po tom ibalgine? Inak mne davala na jeden zub aj 3 injekcie, co som furt citila bolest , ja si neviem predstavit to robit bez injekcie, ale verim, ze uz ti bude kazdym dnom lepsie 😉💙
@baculka77 Ďakujem. Už trochu lepšie, ale stále mám taký nepríjemný pocit. Dúfam, že bude do dvoch dní lepšie, lebo teraz ma čakajú vyšetrenia a behačky po doktorovi so synom.
$1700 za kanalik u nas ☹️
@skorom 😮 to je strašné. To by som si dala radšej vytrhnut
@kalerabka99 ahoj.tak ja som sla dnes na pohotovost. Zrengenoval,mam tam cystu. Otvoril mi to.precistil kanaliky a dalej to mam riesit s mojou zubarkou. ale podla neho by bolo naj zub vytrhnut lebo uz nieje v dobrom stave. Neviem co robit.sice je to sedmicka ale dieru nechcem mat. A zase momentalne si nemozem dovolit mostik
@luslus ach , tieto zuby 😖 ja by som najradšej všetky vytrhla a dala umelé.
Držím silno palce 👍
Mne robia teraz kazdy tyzden jeden zub ale ma to vobec nebolelo, nemoze ta boliet to okolie napr. po pichnuti inekcie? Alebo nemas to dobuchane? A ked ti prestala ucinķovat injekcia ta to nebolelo? Drzim palce nech to prejde cim skor, skus aj ladove obklady zvonku