Prosím vás ako sa robí nejaká plnka do torty? Nie čokoládova. pre deti. A korpus sa robí tiež nejaký špeciálny? Stačí piškótové cesto? Ďakujem
mascarpone plnka: mascarpone vyšľaháme s cukrom (množstvo cukru dávkujte podľa vlastnej chuti), pridáme vanilkový cukor a napokon zľahka vmiešame vyšľahanú šľahačku / na 500 g mascarpone 250 ml šľahačky.
plnka z čerstvého syra: 2 balenia čerstvého syra Philadelphia zmiešame s preosiatym práškovým cukrom, pridáme kôru z 1 citróna a rozmiešame do hladkého krému. Výborne sa hodí v kombinácii s ovocnými koláčmi.
4. okt 2017
Ja som robila slahacka s tvarohom a mnamka ;)
4. okt 2017
kalerabka99
autor@suve99
@ivkada super, presne niečo také som hľadala.dakkujem
4. okt 2017
A ked tam pridas vanilkovy cukor mas doaceho pribinaka 😂
4. okt 2017
Stačí piškótové cesto, plnku môžeš urobiť i s mascarpone a šlahačky...