Prosím vás , keď boli vaše dieťa ucho, pozrie ho aj obvodná, alebo posiela na orl? Ďakujem
Pošle ku usnej automaticky
14. dec 2017
zaklopem a vypytam si vymenny listok - nasa ucho neriesi - na to je specialista, ona predsa nevidi co sa v uchu deje...
14. dec 2017
kalerabka99
autorĎakujem, uvifim, čo nám povie. Ešte sme u našej neboli (okrem preventivok)
14. dec 2017
Automaticky idem na orl
14. dec 2017
naša pozrie svetielkom do uška, ak sú to len zatekajúce soplíky, rieši ona, ak je zápal alebo nevie čo, tak posiela na orl
14. dec 2017
kalerabka99
autor@zuzidr Ďakujem. No dnes sme boli u dr. A milión ľudí. Tak sme to otočili domov
14. dec 2017
@kalerabka99 tak tá "naša" (rozumej naša spoločná... tvoja i moja )... ti vypíše rovno lístok na orl a tam ťa čaká dalšie čakanie..
14. dec 2017
Obvodna, a aj nam predpise lieky, zatiaľ nikdy nebol problém