
125 / 168
Naše minuloročné - normálne mi bude za nimi smutno...
karamellka1
autor@ferca zatiaľ nie
6. feb 2013
4 z nich mame aj my,su krasne 🙂
6. feb 2013
tie su krasne.
6. feb 2013
milujem pestré farby...hlavne pre chlapcov je niekedy zlý výber - len všetko hnedé, šedé, tmavomodré....
7. feb 2013
karamellka1
autor@bzuco ale dá sa vybrať aj niečo kikirikí 😀
7. feb 2013
ano, pre tých menších ešte ano...u väčších chlapcov je trošku problém
7. feb 2013
@karamellka1 keby si predavala to s anglickou vlajkou, ozvala by si sa mi??? aka to je velkost??
27. feb 2013
karamellka1
autor@motylek17 86
27. feb 2013
@karamellka1 tak keby si predavala, prosim mysli na mna... dakujem
27. feb 2013
karamellka1
autorOK 🙂
27. feb 2013
ak budete predavat to modre s tým traktorom tak by som ich brala..dakujem
8. mar 2013
my mame to opickove a s vlajkou, na predaj, 3-4roky
17. mar 2013
ahoj nechces ich predat?