icon
109 / 168
..tieto ma strašne omínajú, asi neodolám
avatar

🙂🙂🙂veru ani ja som neodolala a včera večer som ich doobjednala🙂vo štvrtok budú doma🙂

26. feb 2013
avatar

@mpapayka mne by mala prísť jedna zásielka tento týždeň, ale čakám ešte keď doložia aby som naraz objednala. Tak predpokladám že budúci týždeň. Malý sa ide zblázniť za gitarou, aj na 2 roky ide dostať od starkých gitaru 🙂, lebo zatiaľ si urobil gitaru z metly 😀

26. feb 2013
avatar

@karamellka1 aj my sa tešíííme na balíček🙂ja som videla už novú kol.a nič takéto tam nie je tak som hned tieto ešte doobjednala🙂

26. feb 2013
avatar

@mpapayka aj ja som videla a páčia sa mi tam rifle a určite ešte niečo objavím 🙂

26. feb 2013
avatar

@karamellka1 😀😀😀 tak to ja som tam toho objavila habadéééj🙂rifle som teraz obj.zo zary dalšie tak na to ani radšej nepozerám, ale mikiny a tričká ach jaj🙂

26. feb 2013
avatar

@mpapayka však keď mne sa zo Zary nedarí zohnať veľkosť..

26. feb 2013
avatar

@karamellka1 hmmm, tak mne našťastie zatial hej...ja, čo napíšem tej, čo od nej obj. tak našťastie vždy mi všetko objedná🙂

26. feb 2013
avatar

@mpapayka a od koho objednávaš?

26. feb 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@mpapayka dík, ja som ju tiež už pozerala, asi budem musieť cez ňu. Doteraz som skúšala len napísať, keď niekto ponúkal, či nemá aj veľkosť pre nás - ale buď nemala, alebo už predala.

26. feb 2013
avatar

@karamellka1 ona obj. priamo z nemecka...zatial sa mi nestalo, že by mi niečo neobjednala, vždz ma poteší, že všetko, čo chcem tak aj je🙂) a do týždna to mám doma🙂

26. feb 2013
avatar

@mpapayka tak super, aj dodanie rýchle 🙂

26. feb 2013
avatar

aká to je prosím ta značka ? Dakujem

17. mar 2013