Baby, dnes ráno mi prišla sms, že medzi 15-17 mi bude doručený balík. No neprišlo nič, kuriér ani nevolal. Je možné, že mal toho veľa a nestihol a doručí zajtra? Lebo toto sa mi ešte nestalo ...
Zdravím, mne sa to tiež stalo z depa Vám poslali balík, ktorý on nenaskenoval tak tam ostal, zajtra Vám ho prinesie.
jj, ale byt na tvojom mieste mu zavolam, lebo kurieri teraz netusia kde im hlava stoji
@tigrica182 ráno zavolám
Mne sa to stalo. O 2 dní doručil druhý kuriér.
@ixayxa no tak snáď sa to do piatku ku mne dostane
mne sa to stalo za posledny tyzden u 2 roznych kurierskych spolocnosti, asi maju toho vela a nestihaju
Vcera mojmu priatelovi volal kurier ,ale nedvihal lebo spal...hned ako sa zobudil volal mu spät , kurier vravi ze akurat dobre ze vola ze o 5 min akurat ide k nam...tak caka caka a presla 1 hodina a kurier nikde,,,tak mu vola ze co sa deje,a on ze zabudol ...:D tak ale prisiel, ale chudaci lutujem ich fakt chodia ako zombie
Mne sa to raz stalo. Prišiel na druhý den