icon

Baby, dnes ráno mi prišla sms, že medzi 15-17 mi bude doručený balík. No neprišlo nič, kuriér ani nevolal. Je možné, že mal toho veľa a nestihol a doručí zajtra? Lebo toto sa mi ešte nestalo ...

avatar

Mne sa to raz stalo. Prišiel na druhý den

19. dec 2017
avatar

Zdravím, mne sa to tiež stalo z depa Vám poslali balík, ktorý on nenaskenoval tak tam ostal, zajtra Vám ho prinesie.

19. dec 2017
avatar

jj, ale byt na tvojom mieste mu zavolam, lebo kurieri teraz netusia kde im hlava stoji

19. dec 2017
avatar

@tigrica182 ráno zavolám

19. dec 2017
avatar

Mne sa to stalo. O 2 dní doručil druhý kuriér.

19. dec 2017
avatar

@ixayxa no tak snáď sa to do piatku ku mne dostane

19. dec 2017
avatar

mne sa to stalo za posledny tyzden u 2 roznych kurierskych spolocnosti, asi maju toho vela a nestihaju

19. dec 2017
avatar

Vcera mojmu priatelovi volal kurier ,ale nedvihal lebo spal...hned ako sa zobudil volal mu spät , kurier vravi ze akurat dobre ze vola ze o 5 min akurat ide k nam...tak caka caka a presla 1 hodina a kurier nikde,,,tak mu vola ze co sa deje,a on ze zabudol ...:D tak ale prisiel, ale chudaci lutujem ich fakt chodia ako zombie

19. dec 2017