Baby, prosím co na kiahne? Čítala som, že teraz sa to vraj už nemá ničím potierať. Ze tekutý púder vôbec nie. Ďakujem
Hypermangan je na to super. Áno, sú aj iné veci, asi aj lepšie ako tekutý puder, ale ja som svojim už teda dávno, ale dávala aj puder a zvládli to vpohode, netrvalo to dlho a nemajú ani jazvy. Ale skus napr. Betadine, ten si chvália. Ak už sú lepšie veci, prečo ich neskúsiť. Len som chcela napísať, že aj s tekutým púdrom nepokazis nič.
U nás Betadine
U nas sa najviac osvedcil kratky kupel v hypermangane a po nom som potrela Betadinom. Ked bolo svrbenie silnejsie, dala som Dithiaden.
Tekutý púder a Nurofen nie
Ideálne nenatierať ničím, ak veľmi svrbia pomáha Tantum verde sprej
Betadin
Nenatierala som ničím.Dithiaden proti svrbeniu sme davali
Poxclin pena je topka, ak sa ti podari zohnat.
nam poradili tantum verde sprej,ked uz sa netvoria nove ,ale inak sme kupali v hypermangane.
My sme kupali v hypermangane a bodky propolisovou tinkturou potierali.
Ja som potierala len prvé dni olejom z cajobnika
Oplachovat hypermanganom a potierat tantum verde...rychlo sa im vysusili a zahojili
synovi zaberala len propolisová tinktúra a kúpeľ v slabučkom roztoku hypermangánu