icon
1 / 1
avatar

Ja periem aj vetrovky v tomto Perwole. Aj termo prádlo možeš.

17. jan 2020
avatar

Ja praveze periem iba v tomto.

17. jan 2020
avatar

Ja periem v obycajnom.

17. jan 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Termo a funkcne pradlo len v tomto😉

17. jan 2020