icon

Krasne sobotne ranko maminy, idem si k vam po radu. Co by ste odporucili ako darcek pre 8r.chlapca? Predstava je kolobezka + nieco, len neviem prist na to, co by sme potrebovali...lego, knihy, oblecenie mame dost....poradte prosim

avatar

U nás idú zážitkov darčeky, vyhliadkovy let, let balónom, motokary, unikova miestnost...

8. aug 2020
avatar

Nas dostane tiez kolobezku plus gps hodinky, bude mat 8r.

8. aug 2020
avatar

a nestačí kolobežka?

9. aug 2020