Ahojte o bábätko sme sa snažili cca 4 mesiace no nič a tak som zašla ku Gyn.. a odporúčala mi inofolic nato že mam zvýšený testosterón no brala som len jedno vrecúško denne takze tých 20 a ostatne vrecúška som nezobrala lebo som odcestovala do Uk ... čo myslite keď začnem zase brat pomôže mi to ?? Ďakujem za každú odpoved
Osobne si myslim,ze 4mesiace su kratka doba. Ale tiez som brala Inofolik, mala som malo progesteronu a po 2baleniach som zostala tehotna. Ci to bola nahoda, alebo to naozaj zabralo, zial neviem potvrdit
Inofolic je len blud a ťahač peňazí, nepomôže ti.
Ahoj 4 mes .je nic .Ja sim na prve tehu cakal 2r.hlavne nato nemyslite,ze chcete mimi a pojde to chce to cas 😃hlavne klud psychika robil velmi vela
@sunflower80 ale ja Som ani ten čas s priateľom nebola potom 2 mesiace a tie vrecúška len 20 som zobrala ta asi aj preto hahh ale ďakujem aj tak idem domov na sk tak uvidím a vyskúšam zase ich brat
4mesiace a nic? My 5 rokov