Nemáme presne tento, ale vyzerá že to je tá istá firma ako to čo mali minulý rok aj tento v Lidl a za nás super. Je naozaj krásny, kvalitný, nie ako tie plastové... Nejaké vybavenie to už malo, dalo sa dokúpiť ďalšie...
odkiaľ je tento?
Mame presne tento a je super kvalitny a dost velky a krasny 😍 dcerka je spokojna rada sa s nim hra
My ho máme. Deti sa s ním vyhrajú.
@nikuska893 odkiaľ ho máte, z nejakej stránky?
@babatko2010 do toho z Lidlu sa asi nezmestia Barbie babiky na vysku, ze?
@renata37 este ho nemame zlozeny no pisu ze zmestia...vraj..mal by byt 80cm vysoky a ma 3poschodia
@babatko2010 dakujem
@nikuska893
@slavka030 baby a barbie sa tam v pohode zmestia? Porovnavam si to este s kidkraft domcekmi, ale tu je v8ac nabytku a aj cenovo je lepsi
@kata13 asi zmestia ale ten nabytok je maly do neho sa urcite nezmestia
@kata13 my v nom mame tieto babiky


Ja som teraz v lidli kupovala podobny