Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
katarinka26
5. dec 2016
133 

Testovanie s Interpharm - Dr. HOJ prírodná tradičná kozmetika

Túto kozmetiku som poznala len trošku , resp. len iného ich súrodenca. Týchto som už nejakú dobu okukovala  v DM- ke. Tak ma veľmi potešilo , že ich môžem otestovať.

Dr. HOJ je slovenský výrobca tradičných mastí, krémov a balzamov z prírodných látok.

Vetro Hoj

Nemyslela som si, že  bruško z neodídených prdíkov bude bolievať aj v takom veku, v akom je moja Katuš. Bruško sme masírovali samozrejme správnym smerom a úľava prišla rýchlo. Priznám sa, že sme našli ešte jedno uplatnenie , je to skvelý masážny gél na moje ubolené ramená a krčnú chrbticu. Úľava prišla taktiež veľmi rýchlo.

Má jemnú vôňu , v ktorej mne dominuje škorica , zázvor a fenikel. Vyskúšala som ho  aj na svoje brucho počas menzesu, a uľavilo sa mi.

Odporúčam pre celú rodinu .

Vapo Hoj 

Nečakala som , že tento prsný balzam budem testovať na sebe. Žiaľ stalo sa a niečo na mňa lezie. Včera večer som si teda otvorila VAPO - HOJ. Veľmi som sa bála, že bude mať prenikavú intenzívnu , mentolvú voňu , ktorá mne veľmi vadí a ostáva mi po takých ťažko. Tento taký nie je . Jemná eukalyptová voňa je prijemná a ja som si ním potrela aj čelo v oblasti dutín, nedraždil mi vobec oči. Ráno som sa zobudila a povolili aj dutiny. Dnes som sa opať natrela na noc .Tento balzam určite dám aj svojim deťom. Je jemný a pritom účinný.

Zapar Hoj

Je hojivý krém s prírodným kokosovým a konopným olejom je určený na podráždenú a zaparenú pokožku v plienkovej oblasti. Odporúča sa na regeneráciu kože na vnútornej časti stehien, slabín, podpazušia, konečníka a podbrušia. Krém pomáha upokojovať a vysušovať vlhké a zápalové procesy na pokožke.

U nás dlhé roky kraľoval Sudocrem a tak som si ich porovnala :

Zapar Hoj má jemnejšiu - riedšiu konzistenciu , lepšie sa rozotiera ako Sudocrem. Vôňa príjemná, čo taktiež aj Sudocrem. 

Testovali sme ho najmä na začervenané riťuše. Napriek pravidelnej hygiene a dobrému čisteniu (utieraniu) sa tomuto nevieme vyhnúť. Tým že majú citlivejšiu kožu , tak sa im to z času na čas spraví aj v tomto veku. Výsledok testovania bol , že Zapar Hoj účinkoval rovnako efektívne ako Sudcrem. Len som mala pocit , že sa míňa pomalšie ako Sudocrem. určite má pre mňa plus to, že je slovenského pôvodu. Za našu rodinu palec hore .

Dr. Hoj krémiky a balzamy pre deti môžete kúpiť napr. v DM- ke.

#test_interpharm