icon
1 / 1
avatar

A je vhodny aj pre 2. trimester?

11. dec 2015
avatar

@inzi_jozka pocas celeho tehu aj dojcenia

11. dec 2015
avatar
11. dec 2015
avatar

Užívam ho aj ja je super 🙂

11. dec 2015
avatar

Aj po dlhom dojceni? Mam pocit, ze potrbujem doplnit..

11. dec 2015
avatar

Dlhodobom

11. dec 2015
avatar

@s1m.one áno ja tiež dojčím 🙂

11. dec 2015
avatar

@janellina a uz dostala kupit toto v lekarni? Lebo doslk na Sk klncom novembra. Ja v tom vidim celku vyhodu lebo sa uz je to vsetkl 2v1.
@s1m.one ano je vhodny aj pre dojciace mamicky lebo naozaj telo mamicirk dostava zabrat rehu aj dojcenim

11. dec 2015
avatar

Opozeram to, bo uz nekojim, ale mam pocit, ze neco chyba. Vidim to aj na vlasoch ci pokozke, cela taka sucha som🙂)))) asi by som mala aj pribrat

11. dec 2015