Vcerajsie vyhodnotenie bolo,ci len ja som slepa? 😉
25. feb 2016
katarinka26
autor@anka2103 nie nebolo, lebo mi blbol net , a neslo mi nacitat prispevky, resp. uz je, ale rano mi to vobec neslo
25. feb 2016
@katarinka26 oki dik 😊 a pekny zvysok vecera
25. feb 2016

Juj ale su zlaté tie myšky 😉