1 / 1

Tá omeleta je naozaj veľmi chutná až má to prekvapilo ! 😂😅

15. máj 2019

V čom je to rýchlejšie alebo iné ako rozbiť dve vajcia, vymiesat + kvapka oleja. Lebo ako ešte palacinka ok ale omeleta. Ináč tuto otázku nemyslím v zlom, len ma to zaujíma

15. máj 2019

@mummylina zjedla by som aj dve

15. máj 2019

@lenka9g este nastruhat syr, a zeleninu na drobno, ja mam dni kedy mam malo casu na seba a hlad taky silny, ze boli dni kedybsom si radsej rozok natrela 😱vlci hlad som tomu hovorila, teda aj hovorim, iste v tomto hra aj rolu aj psychika vycerpanej matky, kt vidi "mnozstvo' usetteneho casu, a si myslim, ze ked s tym skoncim pp testovani, tak si poviem, ze stojim sama sebe za tych par minut navyse...

15. máj 2019

aká rýchla príprava...a umelinka je na svete😀😀😀

@mogaa a kila dole 😘

15. máj 2019

@katarinka26 ako nechapem argument, ze neni cas. ved aj toto si musela otvorit sacok, naliat vodu, vymiesat a zeleninu si si krajala tak ci tak 😀 ved ozajstna omeleta z 2 ci 3 vajec by ti trvala menej a este aj menej ukonov pri tom urobis ako tu a je to 100krat zdravsie a plnohodnotnejsie na veceru ci ranajky.
    keby si otvorila sacok a rovno zjedla, tak chapem, ale ked si to musela "varit"... no nic...

15. máj 2019

@adula12 hej, ale vajcia nemá zadarmo🙂toto je zadarmo, tak testuje🙂a predsa nebude písať aký je to blivajs alebo náročná príprava😉

15. máj 2019

@adula12 netestujem vajicka, ale ketodiet, mojim cielom nje redukcia hmotnosti, napisala som BONUS nie hlavna vyhoda, a su zeny kt ani omeletu nevedia uvarit a
    zeleninu som myslela dalsiu do omelety, sa priznam, ze nemam nastudovane kalorie 2_3 vajicok, viem, ze bielka su takmer brz kalorii, zltka uz nie, tu my vyhovuje, aj ten kaloricky obsah, resp najma ten, cize kebyze to chcem asi dosiahnut oddelujem este aj bielka od zltkov,

15. máj 2019

@mogaa preco by som nenapisala? Preco mam klamat? Kolko ludi tolko chuti. Su horsie mamy tie co davaju umele mlieko svojim detom, lebo nemozu ale nechcu dojcit? Tiez je to umele mlieko = umela dojcenska vyziva. Ja som neni batola, som dospela a anazim sa nieco dosiahnut a cakala by som v tomto smere viacej podpory od oaoby ktora ma rovnaky ciel = schudnut, byt krajsia. To ze som si zvolila inu cestu ako ty, si nemyslim, ze si nezasluzim podporu. Stacilo by napisat, "neni to moj atyl chudnutia, ale dokazes to, kazde kilo sa rata, pridaj sa ku nam do skupiny, pomoze ti, a aj udrzat" to by bolo take pekne, pozitivne, povzbudzujuce... Asi chcem vela, ale verim, ze tu stretnem este tale zienky

15. máj 2019

@katarinka26 ja som schudla síce úplne iným spôsobom, no týmto komentom nerozumiem.Ked sa napr. testovali popradské čaje, tak nikto neriešil, že existujú lepšie.Ja ti držím palce, je to len a len Tvoja cesta, sama zistíš či je správna.❤

15. máj 2019

@helencek dakujem ti velmi za tvoje slova - pismenka, som presvedcena, ze by som niektore neprajnicke nicky nasla v komentoch pod vyzvou do testovania, ak ich ovsem nezmazali

15. máj 2019

@katarinka26 ale jasne že s tým dokážeš schudnúť🙂má to rovnaký efekt ako keď znížiš sacharidy😉ja tiež pijem proteín po cvičení a mlieko by malo rovnaký efekt🙂 len keď prestanem piť proteín viem že ma nečaká jo-jo efekt🙂tým nechcem tvrdiť že teba ano, len u teba je väčší predpoklad ako u mňa😉😉😉ale neboooj, schudnúť určite schudneš keď budeš jesť len tie ich balíčky😉

15. máj 2019

@mogaa nejem len balicky, pre mna je to doplnok resp. Najma na veceru a jedlo po cviceni, ja cvicim s fitshakerom, pravidelne, len strava je 80%, a ja radsej cvicim ako varim extra pre seba, a v com je tvoj protein lepsi ako tento? Preco po tomto proteine bude jojo a po tom co mas ty nie, prosim vysvetli mi? Dakujem

15. máj 2019

@katarinka26 neurážaj sa hneď, ja som to myslela v dobrom.....myslela som že si len na keto diéte....ako doplnok je to ok.....proteín je pre mňa proteén - ušená syrovátka alebo prírodné bielkoviny s prímesou umelých prídavkov(vitamíny, enzýmy, spalovače)...Som si vedomá že ideál to nie je, ale bielkován by som inak mala málo takže ak cvičím a chcem aby om nechudla zo valov, tak je to jedna z možností.....aj ja cvičím plavkovú výzvu z fitshakera....páči sa ti? teraz je náročnejšia ako bola tá novoročná.....len škoda že Zuzku Light budem musieť opäť meniť🙂

15. máj 2019

@mogaa ja sa neurazam, ja sa zarazam nad takymi neprajnymi a ustipacnymi komentarmi, ja cvicim s ni mi 3 plavkovu vyzvu, ja vzdy pekne schudnem od januara do jula, v lete do paradne drzim a dojde skolsky rok a jesen a som v kely, mam narocny rezim, a psychika mi uleti, terax som ostala chora pocas novoeocnej 3 tyzdne, potom som bola na operacii, a nemohla som. Cvicit, stratila som vela casu, a zas aom o rok starsia... a keto funguje, tiez su to zivocisne bielkoviny, poznam vela ludi kt schudli s keto a ziaden jojo efekt, nemali pocit hladu, svaly mali vyxivene vdaka biwlkovinam, nestratili svalovu hmotu, a stiahli si zaludok, a naucili sa pravidelne jeat 5 denne, a hlavne pit vodu, ja mam za sebou zlych 6 m, a toto beriem pre seba ako pomoc, barlicku, odmenu ze som to zvladla, chcem byt zase pekna a hlavne spokojna,

15. máj 2019

@katarinka26 ja viem že funguje🙂len to ide do peňazí a rovnaký efekt ti urobia normálne bielkoviny🙂🙂🙂len môj názor je, že ak obmedzím sacharidy a následne sa k nim vrátim -tak bude jojo ako vyšitý.....pre mňa je neudržateľné do konca života niečo obmedzovať...preto ja som skôr za to jesť všetko, ale s mierou. Mne sa páčili tie videá o stravovaní v minulej výzve od Iľkovej -boli super.....ale mohlo by sa ti páčiť toto video https://www.youtube.com/watch?v=R_bcOaHO3ds
    v podstate tam t lekárka tvrdí že najdôležitejšie čo telo potrebuje sú bielkoviny(hlavne mäso včetne tlstých častí a šliach, chrupaviek), že sacharidy v podstate nepotrebuješ🙂 a je to názor lekárky - pre mňa skôr ďaľší extrém....ale čo sa týka cholesterolu - má pravdu

15. máj 2019

@mogaa nie nie, vratit sa v k cokoladam urcite nie, sacharidy pottebujes, hlavne mozog, ale nie prrhnane vela, potom su droga, zavislost, ja napr teraz a aj vzdy ked cvicim tak neblbnem v strave =uz si nedam horalku, nestoji mi to za to, ja uz ked mam upratanu hlavu, tak je dobre, ficim jak mam, a ano lacne nie su, ja nemam cas, ratat strazit si vzdy aj stravu, keto je pohodlne, mas nalinkovane ako mas ficat a ficis, nemusis rozmyslat... To jebtak ked je mama vyhorena... Preto som skocila po testovani, dostat nieco co funguje zadarmo, no ja sa tesim a velmi, je to vyrobene v cechach, nie niekde v cine,
    Ivka bola super, Smahel tiez, aj Luberdova, ale aj Lucka Svaral... Kukla som ai vsetky videa 😂 uprimne, ak by bola toto moja prva vyzva, tak by mi Margit nic nedala a to janju sledujem na fcb uz dva roky, mam ju rada, ale ako start je to malo zatial, resp. Kym dojdubtie potrebne info, bude polka vyzvy, vo mnohe baby vzdaju...
    Video urcite kuknem zajtra, v klude, muz kuka hokej, a vadi mu tusim aj mucha u susedov 😂

15. máj 2019

@helencek že??..ako začali testovať keto,si ku káve neotváram populárne,ale #testketodiet 😀 neviem,čo na tom tak ľudí irituje.....zaujímala by ma ešte jedna vec,ako nato prišli,že ako chutia tie hnusné prášky,ked to neochutnali 😀 šak jedna babka povedala ....pre srandu králikovu nemá milion dobrych recenzii ...samozrejme,že niekomu nesadne...lenže si treba k tomu prečítať písmenka,lebo pre všetkych nie je,je to tam jasne a všetko krásne rozpísane,lenže,ked niekto hrr brrrr neprečíta,tak potom jasne,že chodí grcajuci a neviem čo...🙂....to je asi tak všetko 😀
    ...čaute,idem sa samonasrať pod daľší status,kde budú odborníčky fujkať a grcať z tychto hnusných práškov 😀

16. máj 2019

@miskakyska počúvaj, však sa do teba normálne zaľúbim 😍❤

16. máj 2019

@miskakyska mozes zacat ku kave mojim profilom ostatnym takmer vsade drzia palce 🙈,
    @helencek a dakujem kocky, ste ma rozosmiali 😘😘

@katarinka26 aaale kde,skoro pod každým sa nájde ketoodborníčka 😀
    ...testovačky som rad za radom blokovala,ale ked na mňa vyskočila ketodieta,hned mi ♥ poskočilo 🙂 to je moja srdcovka ...nie je vobec pravda,že človek na nej otrepe veľa peňazí....na koni zoženieš čo,len chceš,alebo vymeníš,sem tam sú aj dobre akcie na stránke....ja ,ked som začínala s keto a na koni zbierala info,po čase sa mi do ip ozvala jedna milá maminka,že neviem už z akych dovodov mi posunie celú jednu kuru za pár šupov,či nemám záujem....ešte aj poštu na jej triko dala...no nekup to 🙂

16. máj 2019

aj manžel sa na to dal 😀 normálne to bral ešte poctivejšie,ako ja 😀 nechapačka....celý tyždeň mi sosal nápoj..kks

16. máj 2019

@miskakyska no ja sa priznam, ze budem doobjednavat urcite, rajcinova polievka mi velmi chuti, a zasytila ma, a aj smoothie z lesneho ovocia, Dakujem za tip na nakup, mam hladat v bazari ci kde? Ci v keto skupine?

Vcera bolo najviac pod mojimi🙈uvidim dnes

@katarinka26 to je súkromka ,kde je šéfová
    @foxylady13