to posledné nie je vždy možné
23. sep 2015
pohybu mam ovelaa viac 😀 ...
inak všetko jaak ma byť 🙂
23. sep 2015
u mna to plati. tlak mam nizky, cholesterov ledva 3,7. pohybu mam az az , a nefajcim 🙂
23. sep 2015
3Cigy,4h pohybu,choleaterol +/- sedi,a tlak vcerajsi 90/75...
23. sep 2015
katarinka26
autor@anulka0206, @bloger, @ivana19991, @zuzin78, @emuska27 nech sa Vam dari a ste zdravi 🙂 ,srdiecka vam posielam ako symbol 🙂
23. sep 2015
dakujem 🙂
23. sep 2015
@katarinka26 dakujem 🙂
23. sep 2015
Dakujem a zelam kazdemu vela zdravia lebo ked ho clovek nema , je strateny :-/
24. sep 2015
Dakujem 🙂 🙂
24. sep 2015

Az na to prve srdieco to u mna sedi..🙂